אודות הצוות שלנו תחומי התמחות חדשות ומאמרים Focus - ידיעון משפטי למען קהילה צור קשר קריירה
דיני תחרות והגבלים עסקיים
התיישבות ואגודות שיתופיות
ליטיגציה
עסקאות מסחריות וסחר בינלאומי
בנקאות ושירותים פיננסיים
ניירות ערך ושוק ההון
מיזוגים ורכישות
חדלות פרעון והסדרי חוב
מימון פרויקטים (BOT/PPP)
דיני מכרזים
דיני תאגידים
דיני עבודה
טכנולוגיה
קניין רוחני
איכות הסביבה
נדל"ן תכנון ובניה
תקשורת מדיה ובידור
רגולציה וקשרי ממשל
יישוב סכסוכים
דיני תחרות והגבלים עסקיים

 למשרדנו מוניטין בין לאומיים בתחום ההגבלים העסקיים. בראש המחלקה האמונה על התחום עומדים כמה מעורכי הדין הבולטים בתחומם: יו"ר המשרד עו"ד איתן אפשטיין ומנהלות המחלקה, השותפות עו"ד תמר דולב-גרין ועו"ד מזור מצקביץ'. מרבית עורכי הדין הנמנים על צוות ההגבלים העסקיים של המשרד הם יוצאי רשויות הגבלים עסקיים בישראל, ארה"ב או אירופה. 

המשרד מדורג בקביעות בין המשרדים המובילים בישראל בתחום ההגבלים העסקיים, על ידי חברות המחקר Legal 500, Chambers and Partners, D&B, BDI ו- Who’s Who Legal . במהלך העשור האחרון אף נמנה המשרד על רשימת 100 המובילים בעולם בתחום ההגבלים העסקיים, המפורסמת על ידי כתב העת  Global Competition Review. בנוסף, נמנה עו״ד איתן אפשטיין על רשימת עורכי הדין המובילים בעולם בתחום דיני הגבלים עסקיים, המפורסמת על ידיLaw Library Research Publication.

מחלקת ההגבלים העסקיים של המשרד מלווה חברות ישראליות ובינלאומיות מובילות. שירותי הייעוץ שמעניקה המחלקה מקיפים את כלל ההיבטים של דיני ההגבלים העסקיים ונוגעים הן למהלך העסקים השוטף והן להליכים ולדיונים בפני רשות ההגבלים העסקיים והערכאות המשפטיות השונות, לרבות ייצוג בתובענות ייצוגיות. בין היתר, מייעץ צוות המחלקה בכל הנוגע לקבלת היתרים ממערך ההגבלים העסקיים ומספק חוות דעת וליווי משפטי שוטף בתחומי מיזוגים ורכישות, הסדרים כובלים, קבוצות ריכוז ודיני מונופולין. 

בנוסף, מספקת המחלקה יעוץ וליווי משפטיים בהיבטים הפליליים של דיני ההגבלים העסקיים. צוות המחלקה מלווה נחקרים ונאשמים בהליכים פליליים, החל משלב החקירה ועד לייצוגם בהליכי שימוע בפני רשות ההגבלים העסקיים ובפני הערכאות המשפטיות השונות. הייצוג המשפטי כולל ייצוג  בכל הנוגע להליכים ולאישומים בעבירות נלוות, כגון הליכי חילוט ואישומים בעבירות הלבנת הון. 

בזכות ניסיונה המקצועי העשיר, משמשת המחלקה גם כמערך אכיפה פנימית והדרכה של חברות וארגונים, בתחום ההגבלים העסקיים. במסגרת זו, מפקחת המחלקה על התקשרויותיהן של החברות, על מגעיהן עם רשות ההגבלים העסקיים ועל הדרכת העובדים, ומייעצת להן ולמנהליהן בכל הנוגע להטמעה וליישום של תכניות אכיפה פנימית של דיני ההגבלים העסקיים. 

נוסף על הפעילות השוטפת, מפרסם צוות המחלקה סקירות ומאמרים מקצועיים רבים בתחום דיני ההגבלים העסקיים, לרבות במסגרת פרסומים בין לאומיים. כמו כן, מעורבים ראשי המחלקה בגיבוש ניירות עמדה בנוגע לתהליכי חקיקה ורגולציה בתחום דיני התחרות בארץ ובעולם, ונוטלים חלק פעיל בכנסים מקצועיים בולטים בתחום.

לקוחות המחלקה זוכים לייעוץ גם במגוון תחומים משלימים, בהם עוסק המשרד. בין היתר, עומדים לרשותם מומחי משפט מסחרי, רגולציה, ליטיגציה וישוב סכסוכים, דיני עבודה, כינוסים ופירוקים – רבים מהם בעלי רקע וניסיון בתחום ההגבלים העסקיים, לצד תחום התמחותם העיקרי. 
עברית  |  English
בית רובינשטיין, רחוב לינקולן 20, תל אביב 6713412 | טלפון: 03-5614777 פקס: 03-5614776 פיתוח תוכנה - iMoon