אודות הצוות שלנו תחומי התמחות חדשות ומאמרים Focus - ידיעון משפטי למען קהילה צור קשר קריירה
דיני תחרות והגבלים עסקיים
התיישבות ואגודות שיתופיות
ליטיגציה
עסקאות מסחריות וסחר בינלאומי
בנקאות ושירותים פיננסיים
ניירות ערך ושוק ההון
מיזוגים ורכישות
חדלות פרעון והסדרי חוב
מימון פרויקטים (BOT/PPP)
דיני מכרזים
דיני תאגידים
דיני עבודה
טכנולוגיה
קניין רוחני
איכות הסביבה
נדל"ן תכנון ובניה
תקשורת מדיה ובידור
רגולציה וקשרי ממשל
יישוב סכסוכים
טכנולוגיה

למשרדנו ניסיון ניכר בייעוץ לחברות, יזמים ומשקיעים ביסודן וליוון של חברות מוטות טכנולוגיה בכל שלבי התפתחותן, החל מחברות הזנק (סטרט אפ) ועד חברות בשלות בעלות פעילות בינלאומית רחבה. 

במסגרת זו משרדנו משרת ונהנה משיתוף פעולה עם קשת רחבה של גורמים, ביניהם חברות טכנולוגיות, בתי חולים, מוסדות מחקר, קרנות הון סיכון ומשקיעים אחרים, בתחומים טכנולוגיים מגוונים לרבות סייבר, אפליקציות סלולריות, מערכות תקשורת, בריאות, תרופות, תכשירים ומכשירים רפואיים, אנרגיה ירוקה ועוד.

הייעוץ המשפטי הניתן על ידי משרדנו בתחומים אלו כולל ניתוח המתווה המשפטי בשלבי היזום וההקמה של החברה הטכנולוגית, יעוץ להשאת ההגנה על הקניין הרוחני שלה ומסחורו באמצעות הסכמי רישיון ומכירה של פטנטים, מוצרים וטכנולוגיות, הסכמי הפצה וסוכנות, מחקרים משותפים, שיתופי פעולה אסטרטגים, יצוג בהסכמי השקעה, מיזוג ורכישה, בדיקת נאותות משפטית, ועוד.  

הידע המקצועי המעמיק של משרדנו בתחומי משפט שונים כמו גם היכרותו וקשריו עם גורמים מגוונים מהעולם העסקי והאקדמי מסייעים בידו לתת לחברות טכנולוגיות יעוץ כולל (one stop shop) ברמה הגבוהה ביותר החל משלבי חייה הראשוניים של החברה ומאפשרים ללקוחותיה בתחום זה ליהנות מערכים מוספים משמעותיים.

עברית  |  English
בית רובינשטיין, רחוב לינקולן 20, תל אביב 6713412 | טלפון: 03-5614777 פקס: 03-5614776 פיתוח תוכנה - iMoon