אודות הצוות שלנו תחומי התמחות חדשות ומאמרים Focus - ידיעון משפטי למען קהילה צור קשר קריירה
חדשות
פרסומים ומאמרים
עו"ד ורו"ח קובי זכאי הצטרף למשרד אפשטיין, חומסקי, אסנת ושות'
יולי 2012

משרד עורכי הדין אפשטיין, חומסקי, אסנת ושות' גאה להודיע על צירופו כשותף של עו"ד ורו"ח קובי זכאי, בתפקיד מנהל מחלקת רגולציה ותקשורת.

בין תפקידיו הקודמים שימש עו"ד זכאי כחבר הנהלה ומנהל הרגולציה וקשרי הממשל של חברת פרטנר תקשורת בע״מ (מפעילת רשת orange בישראל), סגן וממלא מקום היועצת המשפטית של חברת פרטנר, סגן ומ״מ בפועל של היועצת המשפטית של בזק ויועץ משפטי בקונצרן כלל (ישראל) בע"מ.

במסגרת תפקידיו בתחומי המשפט, הרגולציה וקשרי הממשל, רכש עו״ד זכאי ניסיון רב בהובלת מהלכים מורכבים מול דרגי ממשל בכירים, הכנסת ורשויות אחרות, ובניהול משאים ומתנים מורכבים בנושאים רגולטוריים וציבוריים.

בין היתר עסק בנושאים הקשורים בקביעה ובהתערבות ממשלתית בתעריפים, בכניסת מתחרים חדשים לשוק, בהליכי חקיקה והסדרה בתחומי טלקום, הגנת הצרכן, הגנת הפרטיות ומאגרי מידע, קניין רוחני ועוד.
בנוסף, היה עו״ד זכאי אחראי על הליכים משפטיים עיקריים (לרבות עתירות לבג"צ ותובענות ייצוגיות), ייצג והיה מעורב בעסקאות ופעילויות מסחריות מורכבות, עסק בסוגיות מתחום דיני תאגידים וניירות ערך ונטל חלק בכתיבת תשקיפים.

בשנים 1980 עד 1989, קודם שהתמחה בעריכת דין, פעל קובי כרואה חשבון. בשנים אלה צבר ידע וניסיון בעריכה ובביקורת דוחות כספיים, בסוגיות מיסוי של תאגידים ופרטים, וביעוץ כלכלי

עו"ד זכאי סיים לימודי משפטים באוניברסיטת תל אביב בשנת 1989, ולימודי חשבונאות וכלכלה בשנת 1978.

עו"ד איתן אפשטיין ברך על הצטרפותו של עו"ד זכאי למשרד: "השנים האחרונות מתאפיינות בהתערבות רגולטורית ענפה בתחומים רבים. אין ספק כי בכל הקשור לרגולציה בכלל, ובתחומי התקשורת והטלקום בפרט, הצטרפותו של עו"ד ותיק ומנוסה כקובי, משמעותית ותחזק את יכולות המשרד לספק ללקוחות שירות מקיף ומקצועי".

להודעה הרישמית לעיתונות לחץ כאן:

בחזרה לרשימה
עברית  |  English
בית רובינשטיין, רחוב לינקולן 20, תל אביב 6713412 | טלפון: 03-5614777 פקס: 03-5614776 פיתוח תוכנה - iMoon