אודות הצוות שלנו תחומי התמחות חדשות ומאמרים Focus - ידיעון משפטי למען קהילה צור קשר קריירה
חדשות
פרסומים ומאמרים
ראש לשכת עורכי הדין, עו"ד יורי גיא-רון, ריגש את הנוכחים באירוע המרכזי של חגיגות היובל של הלשכה, עת הודה לעו"ד עדלי חומסקי, יו"ר ועדת אירועי היובל, על תרומתו המשמעותית לאירועי היובל בכלל ולערב החגיגי בפרט
פברואר 2011
בחודש פברואר 2011 הגיעו לשיאן חגיגות היובל ללשכת עורכי הדין בישראל. 
אירוע היובל המרכזי לציון 50 שנה להיווסדה של לשכת עורכי הדין, נערך בירושלים ביום 22.2.2011.
האירוע החל בדיון מליאה בכנסת, שיוחד ללשכת עורכי הדין, במהלכו נאמו שר המשפטים, פרופ' יעקב נאמן, חה"כ שלי יחימוביץ, חה"כ רוני בר-און, חה"כ יריב לוין וח"כ אברהם מיכאלי. 
בתום הדיון בכנסת התקיים ערב חגיגי בתיאטרון ירושלים, בהשתתפות צמרת מערכת המשפט והממשל, עורכי דין בכירים, אנשי תקשורת ואקדמיה.
בפתח האירוע שודרו לקהל ברכותיהם המוקלטות של נשיא המדינה, מר שמעון פרס, ושל ראש הממשלה, מר בנימין נתניהו. 

במהלך האירוע, בהנחייתה של גב' דליה מזור, נשאו דברים יו"ר הכנסת, חה"כ ראובן ריבלין, נשיאת בית המשפט העליון, השופטת דורית ביניש, שר המשפטים, פרופ' יעקב נאמן, ראש לשכת עורכי הדין, עו"ד יורי גיא-רון, פרופ' ירמיהו יובל והעיתונאית, גב' יעל גבירץ, שהשיקה את "ספר היובל", הסוקר את תולדות הלשכה.

בתכנית האומנותית שנערכה במהלך הערב, זכה הקהל להאזין למקהלת העפרוני, בניצוחה של מיה שביט, לצפות בקטעי פנטומימה של חנוך רוזן, ולצפות בהופעתה של להקת "הכול עובר חביבי".

ראש הלשכה, עו"ד יורי גיא-רון, ריגש את כל הנוכחים עת הודה מעל הבמה לעו"ד עדלי חומסקי, שמשמש כיו"ר ועדת אירועי היובל, על תרומתו המשמעותית לאירועי היובל בכלל ולערב החגיגי בפרט.

בחזרה לרשימה
עברית  |  English
בית רובינשטיין, רחוב לינקולן 20, תל אביב 6713412 | טלפון: 03-5614777 פקס: 03-5614776 פיתוח תוכנה - iMoon