אודות הצוות שלנו תחומי התמחות חדשות ומאמרים Focus - ידיעון משפטי למען קהילה צור קשר קריירה
חדשות
פרסומים ומאמרים
עו"ד איתן אפשטיין ועו"ד Harry Rubin שימשו כיו"ר משותפים של כנס בינלאומי ראשון מסוגו בנושא "הגלובליזציה של תעשיות עתירות ידע" שנערך ע"י לשכת עורכי הדין בישראל בשיתוף עם לשכת עורכי הדין הבינלאומית, ה -IBA
פברואר 2011
עו"ד איתן אפשטיין ועו"ד Harry Rubin שימשו כיו"ר משותפים של כנס בינלאומי ראשון מסוגו שנערך בישראל (הילטון, תל אביב) בין ה 9 ל- 11 בפברואר, 2011. 

בכנס שנערך על-ידי לשכת עורכי הדין בישראל בשיתוף עם לשכת עורכי הדין הבינלאומית (IBA) השתתפו, בין היתר, שר התמ"ת לשעבר, חה"כ בנימין בן אליעזר, חה"כ רוני בר-און, ראש לשכת עורכי הדין, עו"ד יורי גיא-רון,נשיא התאחדות התעשיינים, מר שרגא ברוש, יועצים משפטיים ועורכי דין בכירים מהארץ ומחו"ל.

לדברי עו"ד איתן אפשטיין, אחת הסיבות העיקריות לכך שישראל צלחה את המשבר הכלכלי העולמי במצב טוב, היא השקעתה המתמשכת במחקר ופיתוח: "למעשה, אחד הצעדים הראשונים שנקטה הממשלה בימים הראשונים של המשבר הכלכלי היה הגדלת תקציבו של משרד המדען הראשי".

הכנס, שאירח כ- 140 משתתפים ממדינות בכל רחבי העולם, היווה הזדמנות נדירה למפגש עם בכירים במשק הישראלי, עורכי דין ישראלים וזרים מהפירמות המובילות בארץ ובעולם ויועצים משפטיים של חברות בינלאומיות ידועות.

המושבים המקצועיים עסקו בסוגיות חדשניות, מרתקות ואקטואליות, ביניהן: המבנה המשפטי המתאים ליזמי טכנולוגיה וידע; גיוס הון סיכון ומימון הון עצמי; מיזמים משותפים לפיתוח ושיווק בינלאומי של ידע; תרומתו ומעורבותו של המדען הראשי – מימון, מגבלות ייצוא ורגולציה של סחר בידע מפותח; מיסוי מפירות מו"פ והשקעות זרות; היבטי הגבלים עסקיים ועוד.

בחזרה לרשימה
עברית  |  English
בית רובינשטיין, רחוב לינקולן 20, תל אביב 6713412 | טלפון: 03-5614777 פקס: 03-5614776 פיתוח תוכנה - iMoon