אודות הצוות שלנו תחומי התמחות חדשות ומאמרים Focus - ידיעון משפטי למען קהילה צור קשר קריירה
חדשות
פרסומים ומאמרים
עו"ד מזור מצקביץ', לשעבר ראש הצוות הפלילי ברשות ההגבלים העסקיים ובכירה ב – ,FTC הצטרפה למשרדנו
מאי 2010

משרדנו גאה להודיע על צירופה כשותפה של עו"ד מזור מצקביץ'. עו"ד מצקביץ' סיימה את לימודי המשפטים באוניברסיטה העברית בירושלים בשנת 1997, ואת התמחותה עשתה בפרקליטות מחוז ירושלים שם ייצגה את המדינה בהליכים פליליים ואזרחיים.

לאחר הסמכתה כעו"ד בשנת 1998, הצטרפה מזור לרשות ההגבלים העסקיים. משנת 1999 ריכזה מזור וניהלה את התביעה הפלילית ברשות ההגבלים, ובשנת 2001 התמנתה כראש הצוות הפלילי. במסגרת תפקידה הנחתה מזור את התובעים ברשות, ובעצמה ייצגה את הרשות בהצלחה בביהמ"ש המחוזי ובביהמ"ש העליון, והובילה את תיקי הדגל של הרשות, בהם "קרטל המרצפות", מודגל, קרטל מורי הנהיגה ותיק הגז.

בנוסף היתה מזור אמונה על תחומי המים, איגודים עסקיים ואיכות הסביבה ברשות, ועסקה בניתוח מיזוגים ובקשות פטור מהסדרים כובלים. בשנים 2001-2002 שימשה מזור כיועצת המשפטית של ועדת המכרזים של הרשות.

בשנת 2002 עברה מזור להתגורר בניו יורק והוסמכה כעורכת דין שם. בשנת 2003 היא הצטרפה כעורכת דין לרשות הסחר הפדראלית (ה- (Federal Trade Commission.  במשך שש שנות עבודתה ב- FTC  עסקה מזור באכיפה אזרחית של דיני ההגבלים העסקיים והגנת הצרכן. מזור ניהלה תיקים ונטלה חלק בבחינת מיזוגים, הסדרים כובלים, ופעילות מונופוליסטית. בין הענפים אותם ניתחה: היי טק, קמעונאות, אגרו-כימיה, פרמקולוגיה, ייצור ושיווק אנרגיה, בתי חולים ומזון. מזור השתתפה בצוותי הליטיגיציה בתיק ההסדר הכובל נגד איגוד הרופאים NTSP, בתיק המיזוג Whole Foods/ Wild Oats ובתיק Intel ופרשת התנהלותה מול AMD.

בתחום הגנת הצרכן ניהלה מזור והשתתפה בחקירות ותביעות בנושאים רבים כגון פרסום מטעה, הונאת צרכנים, כללי הטלמרקטינג, פרטיות ועוד.

בחזרה לרשימה
עברית  |  English
בית רובינשטיין, רחוב לינקולן 20, תל אביב 6713412 | טלפון: 03-5614777 פקס: 03-5614776 פיתוח תוכנה - iMoon