אודות הצוות שלנו תחומי התמחות חדשות ומאמרים Focus - ידיעון משפטי למען קהילה צור קשר קריירה
חדשות
פרסומים ומאמרים
כנס Multilaw נערך לראשונה בת"א בניהולו של עו"ד עדלי חומסקי
מאי 2009
 
משרדנו, המשמש במהלך עשר השנים האחרונות כחבר וכנציג הישראלי של רשת עורכי הדין  Multilaw, אירח במלון שרתון תל אביב, בין ה – 21.5.2009 ל – 24.5.2009 את כנס אירופה, אפריקה והמזרח התיכון של הרשת.

רשת ה – Multilaw הינה מארגוני עוה"ד הבינ"ל הפרטיים הגדולים בעולם, ומונה כ – 65 משרדים ומעל ל - 5000 עורכי דין כאשר, בדרך כלל, כל מדינה מיוצגת על ידי משרד מקומי נבחר אחד.

הרשת עורכת מידי שנה כנסים אזוריים, והשנה, לראשונה בתולדות הרשת, נערך הכנס האזורי (אירופה, אפריקה והמזרח תיכון) בישראל.  

במסגרת הכנס, התקיים פאנל שדן במסקנות ראשוניות מהמשבר הכלכלי העולמי, בהנחיית עו"ד עדלי חומסקי ובהשתתפות עו"ד דידי לחמן מסר (לשעבר המשנה ליועמ"ש) פרופ' יאיר אורגלר (לשעבר יו"ר דירקטוריון הבורסה), פרופ' עמיר ליכט (דיקאן הפקולטה למשפטים במרכז הבינתחומי הרצלייה) ועו"ד דרור שטרום (לשעבר הממונה על ההגבלים העסקיים). פאנל נוסף, בהנחייתו של עו"ד דודי זלמנוביץ, בו השתתפו ארבעה שותפים מנהלים של פירמות מצרפת, פינלנד, איטליה ורוסיה, החברות ברשת, עסק בהשלכות ובאופן ההתמודדות של ענף עריכת הדין בעולם עם המשבר הכלכלי. פרופ' עמוס שפירא הנחה פאנל מרתק אחר, שעסק בדילמות הכרוכות ברגולציה של טכנולוגיות ביו-רפואיות חדשות, בהשתתפות פרופ' יונתן הלוי, מנהל בית החולים שערי צדק ופרופ' הרב אברהם שטיינברג, חתן פרס ישראל; ולבסוף גב' ורדה שילה, הרצתה על תרבות עסקית בין לאומית.

בכנס, שנוהל ע"י עו"ד עדלי חומסקי, המכהן כחבר בהנהלת הרשת, השתתפו עשרות נציגים מעשרות פירמות ברחבי העולם.

הכנס הוכתר ע"י מארגניו ומשתתפיו כהצלחה גדולה. בנוסף לעשרות מכתבי תודה והוקרה שהתקבלו ממשתפי הכנס במשרדנו, הרעיפו נשיא הרשת, עו"ד רוברטו אלמן מפנמה, ועובדיה בלונדון, שבחים על ארגונו, תכניו והאירוח החם לו זכו, ואף ציינו כי המדובר "באחד הכנסים המוצלחים ביותר שידעה הרשת".

 

אלבום תמונות 1 

 
בחזרה לרשימה
עברית  |  English
בית רובינשטיין, רחוב לינקולן 20, תל אביב 6713412 | טלפון: 03-5614777 פקס: 03-5614776 פיתוח תוכנה - iMoon